Oferta

gabi optical disC

Gabi Optical Disc

Nasze opakowania

Są wykonane z materiału wysokiej jakości, który zabezpiecza nośnik przed zabrudzeniem, zarysowaniami i czynnikami atmosferycznymi. Wszystkie opakowania plastikowe mogą być dodatkowo zabezpieczone folią termokurczliwą.

DigiPack dwulamowy

DigiPack dwułamowy

DigiPack dwułamowy może mieć wyciętą kieszonkę na książeczkę.

DigiPack

DigiPack

Popularne opakowanie kartonowe z tacką na płytę, wykonane z polipropylenu bezbarwnego bądź barwionego na kolor czarny i biały.

DVD Box

DVD Box

DVD Box to najbardziej popularny rodzaj opakowania na płyty DVD, zamykane na zatrzask. Pudełko wykonane z wysokiej jakości tworzywa czarnego, białego lub przezroczystego.

EkoPack

Ekopack To najbardziej ekologiczny typ opakowania dla płyty CD lub DVD. Zbliżone jest do digipaka, ale wykonano je niemal w całości z kartonu, z pominięciem plastikowej tacki.

Koperta kartonowa

Koperta kartonowa - można na niej wykonać dowolny nadruk, najczęściej dołączana jest do gazet lub rozdawana na targach. Możliwa w wersji z klapką i bez klapki.

Super Jewel Box

Super Jewel Box / Slim to opakowania z tworzywa sztucznego, składające się z 3 części - dwóch części pudełka i tacki na CD.

DigiPack Slim

Digipack to najbardziej eleganckie i ekskluzywne kartonowe opakowanie na nośniki optyczne, z wyglądu przypominające tradycyjną książkę.

UniPack

Funkcjonalne opakowania unipack. W swojej bogatej ofercie posiadamy pudełka unipack różnego typu, zarówno dwu-, jak i trzyskrzydełkowe, niezmiennie wyróżniające się starannością wykonania i trwałością.

DigiPack DVD

Digipack to najbardziej eleganckie i ekskluzywne kartonowe opakowanie na nośniki optyczne, z wyglądu przypominające tradycyjną książkę